České Budějovice: Noc kostelů i pod záštitou primátora Jiřího Svobody

17.05.2015 8:27 | Zprávy
autor: PV

Noc kostelů je nejen příležitostí, aby se lidé seznámili s kulturními památkami, ale nabízí i možnost setkávání a vzájemných rozhovorů, což začíná být v dnešní uspěchané době poměrně vzácné.

České Budějovice: Noc kostelů i pod záštitou primátora Jiřího Svobody
Foto: cb-info.cz
Popisek: České Budějovice

Noční prohlídky pravděpodobně opět přilákají mnoho návštěvníků. Zájemci si letos, kdy se v Českých Budějovicích koná v pořadí už pátý ročník, mohou prohlédnout nejen čtrnáct místních kostelů, ale i kapličky a modlitebny, které budou prezentovány jako součást společenského života.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Podala jste nebo podáte nějaké trestní oznámení?

Myslím v případu, který popisujete https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Hana-Kordova-Marvanova-126691/clanek/Takto-vypada-hospodareni-hlavniho-mesta-Prahy-144723. A máte podezření, kdo vynesl informace? Ještě proč myslíte, že to vedení Prahy nechce řešit? Není i to dost podezřelé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň zahájila rekonstrukci bytového domu v Liticích

19:44 Plzeň zahájila rekonstrukci bytového domu v Liticích

Plzeň zahájila kompletní rekonstrukci bytového domu na Klatovské třídě 241 v Liticích. V objektu vzn…