Český Krumlov: Nové byty v městském parku

20.01.2012 18:31 | Zprávy

Většina obyvatel Českého Krumlova v předchozím roce zaznamenala stavební ruch v městském parku. Došlo k výstavbě nového cestního systému, dětského hřiště, veřejného osvětlení a kamerového systému.

Český Krumlov: Nové byty v městském parku
Foto: ckrumlov.info
Popisek: Panorama města Český Krumlov

Práce na renovaci městského parku však pokračují - v říjnu se nových bytů dočkali stálí obyvatelé lokality - 12 ptačích budek vyrobili děti ze základní školy na Plešivci pod vedením správce školy p. Meškána. Jsou určeny hlavně pro sýkory, hnízdo v nich mohou postavit i brhlíci nebo rehkové.

Děti z plešivecké školy se budou starat o kontrolu budek a jejich pravidelné čištění. To je podmínkou toho, aby drobní pěvci v budkách hnízdili každý rok.

Mladým ornitologům patří velký dík za odvedenou práci.

Odbor životního prostředí a zemědělství Městského úřadu Český Krumlov

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: ckrumlov.info

Komunisté

Myslíte, že SOCDEM pomůže se dostat Komunistům zpět do Sněmovny? Podle mě je to přesně naopak. A vás se ptám, proč myslíte, že řada voličů i dnes volí komunisty? Nemyslíte, že je to i vaší vinou, protože neumíte dělat sociální politiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomouc: U cyklostezky v Nemilanech se budou kácet suché stromy

7:46 Olomouc: U cyklostezky v Nemilanech se budou kácet suché stromy

Zvýšené opatrnosti by měli dbát cyklisté v Nemilanech. V úterý se tady v lokalitě Jantarové cyklotra…