Český Krumlov: Získejte dotaci za obnovu kulturní památky

09.08.2017 9:16

Oddělení památkové péče Městského úřadu Český Krumlov v rámci administrace Programu regenerace připravuje každoroční aktualizaci programu formou průzkumu zájmu o přidělení příspěvku na rok 2018. Příspěvky státní podpory jsou poskytovány za účelem záchrany, zachování a zhodnocení památek.

Český Krumlov: Získejte dotaci za obnovu kulturní památky
Foto: ckrumlov.info
Popisek: Panorama města Český Krumlov

Program je vypsaný pro opravu objektů zapsaných jako nemovitá kulturní památka a ležících na území městské památkové rezervace Český Krumlov nebo na území městské památkové zóny Český Krumlov-Plešivec v roce 2018. Občané si mohou, v případě zájmu o zařazení opravy jejich domu do programu regenerace na rok 2018, vyzvednout formulář a informace k vyplnění formuláře Průzkum zájmu o přidělení finančních prostředků na rok 2018 nebo přímo na straně Program_regenerace_MPR_Č. Krumlov a_MPZ Č. Krumlov-Plešivec pro rok 2017 (v sekci dokumenty je tiskopis uveden jako první), a nebo osobně na oddělení památkové péče Městského úřadu Český Krumlov, Kaplická 439, Český Krumlov.

Vyplněné tiskopisy je nutno odevzdat na oddělení památkové péče městského úřadu nejpozději do středy 31. srpna 2017 do 14 hodin.

Výše finančních prostředků na rok 2018 se bude odvíjet od zájmu vlastníků kulturních památek o dotace na základě odevzdaných dotazníků. Pro letošní rok 2017 má město připraveno k dispozici ze svého rozpočtu 750 tisíc Kč a od státu 1.685 tisíc korun. Za přispění těchto finančních prostředků by letos měly být opraveny fasády, okna a střech měšťanských domů, střecha kostela sv. Víta.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Praha: Z města zmizí další nadbytečná reklama, usnadní to i údržbu mostů

9:39 Praha: Z města zmizí další nadbytečná reklama, usnadní to i údržbu mostů

Pražská koalice pokračuje v čištění města od rozbujelé reklamy. Na podnět náměstka primátora pro obl…