Český Těšín dotuje pobytové tábory již třetím rokem, příměstské čtvrtým

30.04.2017 18:36 | Zprávy
autor: PV

Český Těšín letos opět finančně podpoří letní pobytové a příměstské tábory. Chce, aby díky dotaci byly pro rodiny levnější, a účastnit se jich tak mohlo více dětí.

Český Těšín dotuje pobytové tábory již třetím rokem, příměstské čtvrtým
Foto: tesin.cz
Popisek: Český Těšín

"Pobytové prázdninové tábory jsme začali dotovat v roce 2015. Naším záměrem - jelikož jejich cena se pohybuje v řádech tisíců korun - je umožnit tuto letní rekreaci i rodinám, pro jejichž rozpočet je to příliš velký výdaj. Nadále pokračujeme i ve finanční podpoře příměstských táborů, vyšleme také 80 dětí na pobyt u moře," uvedl místostarosta města Stanislav Folwarczny.

Dotaci mohou neziskové organizace pracující na území města použít na stravování a ubytování. V rámci vyhlášeného městského programu pro neziskové organizace přišlo letos 7 žádostí od 4 subjektů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Ing. Eva Fialová byl položen dotaz

Dostupné bydlení

V zákonech se nevyznám a je podle mě jedno, jestli je rozdíl mezi zákonem o podpoře bydlení a dostupným bydlením. Za hlavní považuji problém s nedostupným bydlení vyřešit a to je i můj dotaz. Co přesně proto uděláte? Kdy bude bydlení dostupné pro většinu lidí a ne naopak jako je tomu teď?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlín vyhlašuje soutěž na prodej pozemků pro novou čtvrť

16:47 Zlín vyhlašuje soutěž na prodej pozemků pro novou čtvrť

Rada města Zlína projednala záměr na prodej městských pozemků v rozvojové lokalitě Březnická a vyhlá…