Cheb: Městský kalendář na rok 2017 je již v prodeji

07.11.2016 9:16 | Zprávy
autor: PV

Stolní kalendář města Chebu s tradiční nabídkou kulturních a sportovních akcí na příští rok, který má tentokrát podtitul Cheb letecký, je již v prodeji.

Cheb: Městský kalendář na rok 2017 je již v prodeji
Foto: mestocheb.cz
Popisek: Náměstí v Chebu

Jak už název napovídá, jeho tematické zaměření tentokrát souvisí se 100. výročím chebského letiště, které připadá právě na příští rok. Kalendář zdobí fotografie nejen ze života letiště, ale i atraktivní letecké záběry Chebu a jeho okolí. Za 99 korun ho můžete zakoupit v Turistickém infocentru na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Hluk

Tvrdíte, že v ČR nefunguje regulace hluku, a že ho nikdo nekontroluje. Ale pokud vím, platí přeci noční klid nebo už ne? Nebo podle vás je třeba zavést regulaci i přes den? Jak byste si to představovala? A ke kontrole, není snad v kompetenci hygieny nebo policie?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Znojmo podpoří záštitou besedu s válečnými veterány

19:47 Znojmo podpoří záštitou besedu s válečnými veterány

Město Znojmo poskytne záštitu besedě s válečnými veterány, která se uskuteční ve čtvrtek 7. května 2…