Kulturní centrum Svoboda bylo ve čtvrtek vpodvečer téměř zaplněno do posledního místečka. Konal se zde již tradiční večírek pro seniory, který každoročně pořádá Odbor sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu Cheb. Přivítat, ale i zatančit si přišel starosta města Antonín Jalovec s chotí. V úvodním slově popřál přítomným hodně zdraví a krásné prožití svátků vánočních. Vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví Anna Doubková přečetla zdravici tajemníka úřadu Václava Sýkory, který se každoročně akce účastní, ale nyní je na pracovní zahraniční cestě. O kulturní program se postaraly tanečnice chebské umělecké školy pod vedením Jaroslavy Havlíčkové. Po úvodní části večírku následovala volná zábava, kdy k tanci a poslechu hrála kapela Starovarka. Tak na viděnou příští rok.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


