Cheb: Velikonoce v muzeu

04.04.2017 17:06

U příležitosti znovuotevření chebského muzea je na sobotu 8. dubna pro návštěvníky přichystán Velikonoční jarmark

Cheb: Velikonoce v muzeu
Foto: mestocheb.cz
Popisek: Náměstí v Chebu
reklama

U příležitosti znovuotevření chebského muzea je na sobotu 8. dubna pro návštěvníky přichystán Velikonoční jarmark, který nabídne více než čtyřicet zastávek věnovaných tradičnímu řemeslu a rukodělné výrobě. V rámci doprovodného programu nebudou chybět ani výtvarné dílny a pohádkové představení.

V sobotu 8. dubna se malí i velcí návštěvníci mohou opět těšit na řadu řemeslných ukázek. K těm nejpřitažlivějším budou zcela jistě patřit ty, které umožní nahlédnout pod šikovné ruce krajkářek, perníkářů či košíkářů. Pro zájemce budou přichystány ukázky z tradičního velikonočního jídelníčku. Do muzea zavítá i Divadlo Kapsa z Andělské Hory, které s sebou přiveze rodinnou pohádku s názvem „Nešťastný šafářův dvoreček“. Akce bude probíhat od 10 do 17 hodin.

Pokračovat bude i výstava „Krása času“. Takže pokud jste v předvánočním shonu nestihli výstavu navštívit, bude znovu příležitost pokochat se nádhernými historickými hodinami a dozvědět se něco o historii měření času. Výstava potrvá až do 4. června.