Uzavření Memoranda o spolupráci s Českou televizí schválila rada města již v září. „Zájem filmařů vítáme a spolupráci rádi podpoříme. Znojmo je krásné město, nabízí na jednom místě historické centrum i nenarušenou přírodu kolem řeky Dyje. Rozhodně je to atraktivní prostředí, jak pro obrazovky, tak i pro návštěvníky, které by k nám seriál mohl přilákat,“ komentuje zájem televize starosta města Znojma Vlastimil Gabrhel a dodává, že město se nebude na natáčení podílet finančně, jde pouze o podporu na poli spolupráce.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


