Další Četníci budou možná ze Znojma. Město uzavře memorandum o spolupráci s Českou televizí

21.10.2017 19:04 | Zprávy
autor: PV

Po úspěšném seriálu Četníci z Luhačovic připravuje Česká televize další vícedílný projekt, jehož děj by se tentokrát mohl odehrávat ve Znojmě. Město Znojmo tento záměr podpoří, a to formou spolupráce například při výběru a poskytnutí lokalit ve vlastnictví města či poskytnutí kontaktů.

Další Četníci budou možná ze Znojma. Město uzavře memorandum o spolupráci s Českou televizí
Foto: znojmocity.cz
Popisek: Letecký pohled na centrum města Znojmo

Uzavření Memoranda o spolupráci s Českou televizí schválila rada města již v září. „Zájem filmařů vítáme a spolupráci rádi podpoříme. Znojmo je krásné město, nabízí na jednom místě historické centrum i nenarušenou přírodu kolem řeky Dyje. Rozhodně je to atraktivní prostředí, jak pro obrazovky, tak i pro návštěvníky, které by k nám seriál mohl přilákat,“ komentuje zájem televize starosta města Znojma Vlastimil Gabrhel a dodává, že město se nebude na natáčení podílet finančně, jde pouze o podporu na poli spolupráce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Nemá snad pravdu?

Belgický podnikatel a bývalý lobbista Frédéric Baldan, který kvůli kritice Ursuly von der Leyenové na několik měsíců přišel o přístup ke svým penězům, varuje, že se EU mění v totalitní stát, který chce ovládat veškeré aspekty našich životů. Toho podnikatele nemám, ale také mám dojem, že nás chce EU ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Praha 8: U základní školy Hovorčovická vznikne „školní ulice“

10:44 Praha 8: U základní školy Hovorčovická vznikne „školní ulice“

Okolí základní školy Hovorčovická v Praze 8 se na podzim stane bezpečnějším pro děti i ostatní chodc…