Frýdek-Místek: Město koupí objekt bývalé Moravia banky

14.03.2017 19:51 | Zprávy

Zastupitelé schválili koupi bývalé Moravia banky s přilehlým nádvořím a pozemky v centru města za 13,5 miliónu korun. Jedná se o historickou budovu, která již delší dobu chátrá a která sousedí s budovou Národního domu ve vlastnictví města.

Frýdek-Místek: Město koupí objekt bývalé Moravia banky
Foto: frydekmistek.cz
Popisek: Frýdek-Místek

V budoucnu by mohly být oba tyto objekty stavebně propojeny a využity k rozšíření kulturních a společenských aktivit. Vzniknout by tak zde mohlo kulturní centrum vhodné pro pořádání divadelních představení, koncertů, ale i kongresů, přednášek a výstav, které dosud městu chybí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Vláda

Proč za každou cenu chcete být ve vládě? Proč první nezískat nějaké zkušenosti z politikou, což většina vašich poslanců nemá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomouc uspěla s aplikací, která má řešit šikanu mezi dětmi

22:05 Olomouc uspěla s aplikací, která má řešit šikanu mezi dětmi

Celkem 55 špičkových českých startupů se ucházelo o podporu v mezinárodní soutěži agilních pilotních…