Frýdek-Místek: Město láká na Masopustní jarmark

15.02.2017 8:35 | Zprávy

V sobotu 25. února se na náměstí Svobody v Místku od 8 do 13 hodin uskuteční Masopustní jarmark. Návštěvníci se mohou těšit na zabijačkové speciality, ale také na masopustní průvod s živou hudbou, který projede ulicemi kolem náměstí a každý, kdo se do něj v masce zapojí, získá sladkou odměnu.

Frýdek-Místek: Město láká na Masopustní jarmark
Foto: frydekmistek.cz
Popisek: Frýdek-Místek

„Jedná se o premiéru, tato akce se ve městě ještě nekonala. Rozhodli jsme se ji uspořádat v rámci oslav 750. výročí města. Věříme, že se Masopustní jarmark povede a sklidí u návštěvníků pozitivní ohlas. V takovém případě bychom jej pořádali i v příštích letech a časem by se mohl stát jednou z tradičních akcí města,“ řekl náměstek primátora Karel Deutscher s tím, že v rámci zachování kulturního dědictví je nutné si připomínat dávné zvyky a obyčeje, ke kterým masopust patří.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Můžu se zeptat na to, jaká ministryně to byla?

Nevím, co je to ta Eurodžungle, proč to nezveřejníte rovnou, když o tom píšete? https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Ondrej-Dostal-Ph-D-LL-M-156529/clanek/Pri-statni-hymne-si-natacela-videa-na-mobil-142504

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vsetín: Pozvánka na besedu „Hledáme pěstouny“

16:26 Vsetín: Pozvánka na besedu „Hledáme pěstouny“

I když není pěstounství jednoduché, tak má velký smysl. Můžete pomoci změnit život konkrétnímu dítět…