Frýdek-Místek: S občany se hovořilo o ulici Bezručova

04.12.2016 8:37 | Zprávy
autor: PV

Frýdecko-místecká radnice obeslala všechna společenství vlastníků bytových jednotek z ulice Bezručova a Palackého, jichž se dotýká projekt nové bytové výstavby soukromého investora v této lokalitě. S jejich zástupci se vedení města sešlo, aby se vyjasnily možnosti, které jednotlivé strany mají, s cílem co nejvíce zmírnit negativní důsledky s projektem spojené.

Frýdek-Místek: S občany se hovořilo o ulici Bezručova
Foto: frydekmistek.cz
Popisek: Frýdek-Místek

Místní se stejně jako radní obávají především zhoršení bezpečnosti dopravy, která je už nyní v exponovaných časech na hraně. „Jsme 25 let perzekuováni, že někdo v privatizaci pochybil. Oficiálně nejsme vlastníky pozemků pod svými domy, kolem nás je množství zeleně, která už by tam dávno neměla být, a nyní bude chtít někdo celou ulici, využívanou prakticky jako chodník, používat pro příjezd k takovému množství nových bytů,“ postěžovali si.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Litoměřice: Děti z mateřinek poměřily síly ve fotbale

13:44 Litoměřice: Děti z mateřinek poměřily síly ve fotbale

Již potřinácté se s koncem školního roku mezi sebou utkaly litoměřické mateřinky ve fotbale. Zápolen…