Frýdek-Místek dnes otevřel unikátní skatepark

24.10.2019 17:58 | Zprávy
autor: PV

Příznivci kolečkových sportů ve Frýdku-Místku se dočkali. Dnes odpoledne byl oficiálně otevřen a zprovozněn zbrusu nový a unikátní skatepark, který vyrostl za železniční tratí vedle slezanského škvárového hřiště, naproti haly Polárka.

Frýdek-Místek dnes otevřel unikátní skatepark
Foto: frydekmistek.cz
Popisek: Frýdek-Místek

„Nově vybudovaný skatepark je bezplatně veřejně přístupný a jako takový je jedním z NEJvětších v Česku a je prvním svého druhu, který má krytou bazénovou část. Svými parametry splňuje kritéria pro konání jak domácích, tak i mezinárodních soutěží,“ řekl primátor Michal Pobucký.

Jedná se o monolitický betonový skatepark rozdělený na streetovou plochu a také bazénovou část o rozloze 17,5 x 30 metrů s obloukovou střechou. Ta ochrání před sluncem i nepříznivým počasím. Streetové části dominují překážky, které jsou běžné v pouličním prostředí, tedy různě vysoké a dlouhé sjezdy, schody, zábradlí, zídky, lavičky, obrubníky a podobně. Její součástí je také betonová tribuna.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastrojování platů

Na jaké částce by podle vás měly být platy politiků zastropovány nebo na co by měly být navázány? A řeší něco zmrazení platů, když dřív nebo později dojde k rozmrazení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň opraví budovu filtrů Puech–Chabal. Technický unikát oslaví sto let

11:28 Plzeň opraví budovu filtrů Puech–Chabal. Technický unikát oslaví sto let

Město Plzeň připravuje rozsáhlou rekonstrukci historické budovy filtrů Puech–Chabal v areálu úpravny…