Havířov: Primátor ocenil legionáře

28.10.2012 19:54 | Zprávy

Při příležitosti 90. výročí založení Československé obce legionářské ocenil primátor Havířova Zdeněk Osmanczyk Pamětním listem a uměleckou vázou havířovskou organizaci tohoto sdružení. S havířovskými členy Československé obce legionářské se setkal ve středu 24. října 2012 odpoledne na jejich členské schůzi v restauraci Radnice.

Havířov: Primátor ocenil legionáře
Foto: hyundai.phorum.cz
Popisek: Havířov

Československá obec legionářská je nestranické občanské sdružení bývalých vojáků československých zahraničních armád z doby 2. světové války, vojáků Armády České republiky zúčastněných v misích NATO a OSN, nositelů osvědčení Válečný veterán, jejich rodinných příslušníků a sympatizantů ochotných v něm aktivně pracovat. Původními zakladateli Československé obce legionářské byli legionáři 1. světové války.V současné době má sdružení okolo 4 tisíc členů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: havirov-city.cz

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Jak je to doopravdy?

Dobrý den, znám vás jako ekonomku. Teď kandidujete na kandidátce SPD. Zajímá mě tak, zda souhlasíte s tím, co SPD tvrdí o Ukrajincích, že jako Češi chudneme na tom, že poskytujeme pomoc a azyl? Nebo kde je problém, proč je naše životní úroveň podprůměrná? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: Cesta k Zaječímu skoku bude bezpečnější

16:09 Jihlava: Cesta k Zaječímu skoku bude bezpečnější

U některých stromů budou odstraněny suché větve, žádný ale nebude pokácen úplně.