Hlučín: Divadelní festival Letní šapitó hlásí změny v programu

17.05.2019 19:53 | Zprávy

Druhý ročník divadelního festivalu Letní Šapitó nabídne divákům nabitý divadelní program nově doplněný o kultovní one man show Caveman a inscenaci o jeskynní ženě Cavewoman.

Hlučín: Divadelní festival Letní šapitó hlásí změny v programu
Foto: Hlučín.cz
Popisek: Hlučín

Pořadatelé také nahradili dvě představení zrušené vystupujícími. V programu se tak objeví komedie Na ostro a Kdy to bylo naposled. Festival se uskuteční od 11. do 16. června 2019 na Hlučínské štěrkovně. Vstupenky jsou k dostání na webu letnisapito.cz.

„Po úspěšném loňském ročníku festivalu Letní Šapitó s návštěvností více než 2 500 diváků jsme museli na poslední chvíli nahradit talk show Jana Krause a inscenaci Arthur & Clair, protože došlo ke zrušení představení ze strany vystupujících. Vstupenky zůstávají v platnosti, popřípadě je mohou jejich majitelé vrátit v místě, kde je zakoupili. Moc nás změny mrzí, ale jsou to věci, které nedokážeme ovlivnit. Věříme, že i nově nasazená představení si naši diváci užijí," uvedl za pořadatele David Moravec.

Místo talk show s Janem Krausem diváci ve středu uvidí komediální divadlo s představením Na ostro s Romanem Štolpou, Kateřinou Kornovou a Jaroslavem Sypalem v hlavních rolích. A namísto černé komedie Arthur & Clair bude ve čtvrtek uvedena brilantní komediální inscenace Kdy to bylo naposled, která bude zárukou velmi dobré zábavy s možností zamyšlení se nad vztahy mezi muži a ženami. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Brno: Protipovodňová opatření na Poříčí jsou hotová

16:09 Brno: Protipovodňová opatření na Poříčí jsou hotová

Protipovodňová opatření (PPO) na řece Svratce vznikla v úseku od Riviéry po most na Uhelné i díky ev…