Hlučín: Farmářské trhy se vrací na náměstí

15.03.2017 6:33 | Zprávy

Jarní farmářské trhy, které budou letos plnit hlučínské náměstí už třetím rokem, odstartují v sobotu 25. března. Poté se budou konat opět ve dvoutýdenních intervalech až do letních prázdnin.

Hlučín: Farmářské trhy se vrací na náměstí
Foto: Hlučín.cz
Popisek: Hlučín

„Stále se snažíme rozšiřovat sortiment, který se na našich farmářských trzích prodává. Uvítáme proto další drobné výrobce a pěstitele, kteří by chtěli své produkty prezentovat v našich stáncích. Protože na prodej přebytků vlastních výpěstků nebo drobných výrobků se zatím nevztahuje zákon o elektronické evidenci tržeb, nemusí si trhovci dělat starosti s nákupem pokladen,“ uvedla Veronika Antončíková z pořádající městské organizace Sport a kultura Hlučín.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Radek Koten byl položen dotaz

Ukrajinci

Často do vás slyšíme, jak chcete omezit příliv Ukrajinců, jak je chcete vracet zpět, sebrat jim dávky atd.. Budete na tom trvat i v rámci koaliční smlouvy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomouc uspěla s aplikací, která má řešit šikanu mezi dětmi

22:05 Olomouc uspěla s aplikací, která má řešit šikanu mezi dětmi

Celkem 55 špičkových českých startupů se ucházelo o podporu v mezinárodní soutěži agilních pilotních…