Hodonín: Ulice Očovská bude mít nové komunikace i osvětlení

02.04.2020 12:09 | Zprávy
autor: PV

I přes složité podmínky současné doby odstartovala v březnu další etapa regenerace sídliště Jihovýchod. Hlavní stavební práce se tentokrát týkají ulice Očovské a prostor před základní školou.

Hodonín: Ulice Očovská bude mít nové komunikace i osvětlení
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Náměstí v Hodoníně

Ulici čeká celková rekonstrukce komunikací - silnice i chodníků, parkovacích míst, zpevněných i travnatých ploch. Vznikne 15 nových parkovacích míst pro automobily, nové bude i veřejné osvětlení. Jedná se o úsek od křižovatky s ulicí Legionářů, včetně části před základní školou, až po objekt bývalé ubytovny. Projekt počítá také se závěrečnou náhradní výsadbou zeleně a úpravou travnatých ploch. Stavební práce vyjdou na téměř 18 milionů korun i s DPH a budou ukončeny do konce letních prázdnin.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

Proč by lidé nemohli kdekoliv vyjádřit svůj názor?

A to i třeba na festivalu? Proč jen kritizujete druhé? Napadlo vás se třeba zamyslet nad tím, že byste se mohli chovat a jednat jinak? A co jste čekal, když na nepolitickou akci přijde politik, jestli jste tam chtěl jít, proč jste nešel mezi lidi, ale papalášsky na pódium? Proč?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladá  Boleslav: Bohemia Rally omezí dopravu i v centru

19:06 Mladá Boleslav: Bohemia Rally omezí dopravu i v centru

S konáním rally jsou spojena dočasná dopravní omezení, která se dotknou řady ulic ve městě.