Hodonín: Ulice Očovská bude mít nové komunikace i osvětlení

02.04.2020 12:09 | Zprávy
autor: PV

I přes složité podmínky současné doby odstartovala v březnu další etapa regenerace sídliště Jihovýchod. Hlavní stavební práce se tentokrát týkají ulice Očovské a prostor před základní školou.

Hodonín: Ulice Očovská bude mít nové komunikace i osvětlení
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Náměstí v Hodoníně

Ulici čeká celková rekonstrukce komunikací - silnice i chodníků, parkovacích míst, zpevněných i travnatých ploch. Vznikne 15 nových parkovacích míst pro automobily, nové bude i veřejné osvětlení. Jedná se o úsek od křižovatky s ulicí Legionářů, včetně části před základní školou, až po objekt bývalé ubytovny. Projekt počítá také se závěrečnou náhradní výsadbou zeleně a úpravou travnatých ploch. Stavební práce vyjdou na téměř 18 milionů korun i s DPH a budou ukončeny do konce letních prázdnin.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Ekonomika

Když se pyšníte tím, jak díky vám roste naše ekonomika, jak vysvětlíte, že to nepociťuje většina z nás, a že naše mzdy nerostou nebo jen minimálně, a že se naše životní úroveň propadá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Otrokovice: Zastupitelé deklarovali záměr získat Společenský dům

7:17 Otrokovice: Zastupitelé deklarovali záměr získat Společenský dům

Město má zájem získat Společenský dům, jedinou kulturní památku na území Otrokovic.