Hradec Králové: Jaroslav Cerman rezignoval na post zastupitele města

07.09.2011 18:33 | Zprávy

Před několika okamžiky přijal primátor města Zdeněk Fink z rukou zastupitele Jaroslava Cermana (bez PP zvolen za Změnu pro Hradec) rezignaci na funkci člena Zastupitelstva města Hradec Králové. Tuto rezignaci podal z důvodu pracovní vytíženosti. Ve funkci zastupitele města působil od 9. listopadu 2010, kdy složil slavnostní slib.

Hradec Králové: Jaroslav Cerman rezignoval na post zastupitele města
Foto: hradeckralove.org
Popisek: Pohled na historické náměstí v Hradci Králové

Uvolněné místo v hradeckém zastupitelstvu v řadách Změny pro Hradec obsadí další z kandidátů, který se ve volbách 15. a 16. října 2010 umístil jako první náhradník. Je jím Martin Hanousek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Hradeckralove.org

Ing. Libor Turek, Ph.D. byl položen dotaz

Pokud zůstanete u moci

Můžete zaručit, že nebudete jakkoliv usilovat o přijetí Eura? Z toho vaše průzkumu se obávám, že už jste se podvolili snahám vašich koaličních partnerů Euro přijmout a čím dál víc se stává probruselskou stranou místo toho, jak jste se k politice EU stavili dřív – což mi bylo mnohem sympatičtější

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká Lípa: Na webu města je vylepšená verze chatbota

22:42 Česká Lípa: Na webu města je vylepšená verze chatbota

Od března letošního roku najdete na titulní straně webu města mucl.cz v pravém dolním rohu ikonku, t…