Hradec Králové: Martin Dvořák rezignoval na post zastupitele města

13.12.2012 13:35 | Zprávy

Primátor města Zdeněk Fink přijal od zastupitele Martina Dvořáka (VPM) rezignaci na funkci člena Zastupitelstva města Hradec Králové. Ve funkci zastupitele města působil od 9. listopadu 2010, kdy složil slavnostní slib.

Hradec Králové: Martin Dvořák rezignoval na post zastupitele města
Foto: hradeckralove.org
Popisek: Pohled na historické náměstí v Hradci Králové

Uvolněné místo v hradeckém zastupitelstvu v řadách Volby pro město přináleží dalšímu z kandidátů, který se ve volbách 15. a 16. října 2010 umístil jako první náhradník. Je jím Alexandr Hrabálek, děkan Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy.

Nový zastupitel by měl svůj slib do rukou primátora složit na dalším řádném zasedání městského zastupitelstva dne 29. ledna 2013.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Hradeckralove.org

Mgr. Ondřej Krutílek byl položen dotaz

Životní úroveň

Vy: ,,Komunisti nám fakt nezlepší životní úroveň“. Já: Podle vás se snad naše životní úroveň za poslední čtyři roky zlepšila? Nemyslíte, že je to přesně naopak? Komunisty nevolím, ale proč volit vás?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Uherské Hradiště: Zprovoznění nové autobusové zastávky Rybárny

22:42 Uherské Hradiště: Zprovoznění nové autobusové zastávky Rybárny

Město Uherské Hradiště uvádí od 31. 8. 2025 do provozu novou autobusovou zastávku „Rybárny“, která j…