Hradec Králové: Město poskytlo pozemky pro dostavbu domova pro seniory

05.04.2018 7:35 | Zprávy

Královéhradecký kraj obdržel od města Hradce Králové potřebné pozemky pro dostavbu domova pro seniory U Biřičky. Na konci května bude dokončená studie, na kterou budou navazovat další potřebné kroky před samotným zahájením avizované dostavby.

Hradec Králové: Město poskytlo pozemky pro dostavbu domova pro seniory
Foto: hradeckralove.org
Popisek: Pohled na historické náměstí v Hradci Králové

„Touto cestou bych chtěl velice poděkovat městu Hradci Králové, že kraji poskytl potřebné pozemky pro připravovanou stavbu a je nám dlouhodobě nápomocen s realizací tohoto projektu,“ uvedl náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje pro sociální oblast Vladimír Derner.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Komunisté

Myslíte, že SOCDEM pomůže se dostat Komunistům zpět do Sněmovny? Podle mě je to přesně naopak. A vás se ptám, proč myslíte, že řada voličů i dnes volí komunisty? Nemyslíte, že je to i vaší vinou, protože neumíte dělat sociální politiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň: Přípravné třídy se otevřou na pěti základních školách

7:46 Plzeň: Přípravné třídy se otevřou na pěti základních školách

Na pěti plzeňských základních školách vzniknou i ve školním roce 2025/2026 přípravné třídy.