Hradec Králové: Město řeší možnosti pomoci postiženým oblastem po bouři na jižní Moravě

25.06.2021 11:07 | Zprávy
autor: PV

Město Hradec Králové se přidává k ostatním, kteří chtějí pomoci postiženým obcím na jižní Moravě, které během včerejšího večera postihla ničivá bouře. Kromě okamžité finanční pomoci město také zahájilo přípravu jednotek dobrovolných hasičů, které se v případě potřeby budou moci okamžitě přesunout na místo živelné pohromy.

Hradec Králové: Město řeší možnosti pomoci postiženým oblastem po bouři na jižní Moravě
Foto: hradeckralove.org
Popisek: Pohled na historické náměstí v Hradci Králové

„Nikdo z nás si neumí představit, co lidé na Hodonínsku a Břeclavsku museli včera prožít a do jaké situace se dostali. Hned ráno jsem se sešel s vedoucím odboru krizového řízení, abychom společně probrali možnosti okamžité pomoci postiženým obcím. S kolegy z vedení města také diskutujeme možnost finanční pomoci,“ říká primátor města Alexandr Hrabálek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Příjmy

Já bych řekla, že většina lidí v ČR nemá ani ten průměrný příjem, ale spíš podprůměrný. Jestli jsou pro vás tito lidé prioritou, co s uděláte s tím, aby jejich příjmy a životní úroveň byly lepší? Zatím jsme se toho od vás kromě kritiky jiných moc nedočkali.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Louny: Nové polopodzemní kontejnery

16:46 Louny: Nové polopodzemní kontejnery

V ulici Pudlovská nadále probíhá rekonstrukce vodovodu a kanalizace. Současně zde byly v rámci samos…