Hradec Králové: Pište veřejné ochránkyni práv, magistrát bude sbírat podněty

01.10.2014 19:49 | Zprávy

Dočasnou podatelnu Kanceláře veřejného ochránce práv zřídí v příštím týdnu královéhradecký magistrát. Od pondělí 6. října až do pátku 10. října tam budou moci občané nosit podněty pro ombudsmanku Annu Šabatovou. Ta si je převezme při osobní návštěvě Královéhradeckého kraje dne 15. října.

Hradec Králové: Pište veřejné ochránkyni práv, magistrát bude sbírat podněty
Foto: hradeckralove.org
Popisek: Pohled na historické náměstí v Hradci Králové

U příležitosti návštěvy veřejné ochránkyně práv Anny Šabatové v Královéhradeckém kraji ve středu 15. října 2014 bude v hlavní budově magistrátu města na ulici Československé armády zprovozněna v příštím týdnu dočasná podatelna, kam budou moci občané přinášet pro ombudsmanku své podněty. Ty budou sami občané vhazovat do speciální označené a zapečetěné urny. Tu a zároveň všechny potřebné instrukce pro vyplnění formuláře a podání podnětu najdou zájemci na podatelně magistrátu, která bude v tyto dny navíc označena speciálním štítkem s informací o možnosti podání podnětu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Jak to je?

Musí nebo nemusí získat diplomati z Ruska získat povolení pro vstup do ČR? Prý jim stačí poslat e-mail. To jako vám nebo komu? Kdo teď o jejich vstupu do ČR rozhoduje a na základě čeho?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Liberec: Světový den porozumění autismu. Oblečte se do modra

7:33 Liberec: Světový den porozumění autismu. Oblečte se do modra

S naším Odborem sociální a bytové politiky a náměstkyní primátora pro sociální záležitosti Martinou …