Hradec Králové: Přepážky registrů vozidel v prvním červencovém týdnu utichnou

11.06.2012 13:41 | Zprávy

V celém Česku dojde v prvním červencovém týdnu na úřadech k omezení provozu přepážek registrů vozidel kvůli spuštění nového centrálního registru silničních vozidel.

Hradec Králové: Přepážky registrů vozidel v prvním červencovém týdnu utichnou
Foto: hradeckralove.org
Popisek: Pohled na historické náměstí v Hradci Králové

Ten by měl podle informací ministerstva dopravy začít fungovat 9. července. Odstávka se dotkne i přepážek na odboru dopravy královéhradeckého magistrátu, který ve své spádové oblasti obsluhuje klienty z 81 obcí.

Nový systém postavený na moderním technologickém základě bezprostředně ovlivní výkon agendy vozidel. Pracovníci všech úřadů prochází školeními právě v těchto dnech tak, aby od 9. července mohli klienty obsloužit plnohodnotně. Ministerstvo už o plánované celorepublikové odstávce informuje na svých webových stránkách

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Sebedestrukce EU

Musím vám dát za pravdu, že EU vede sebedestrukční politiku. Vrtá mi ale hlavou, jak je to možné? Kdo to řídí? To jsou všichni tak mimo nebo jim je jedno, co s námi bude?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Očekávaná rekonstrukce „Ostravského mrakodrapu" zřejmě začne koncem léta

22:09 Očekávaná rekonstrukce „Ostravského mrakodrapu" zřejmě začne koncem léta

Soukromý investor, jímž je společnost First Skyscraper, oznámil, že získal stavební povolení na komp…