Hradec Králové: Výzva pouště. To je Segafredo Sahara Race

15.07.2019 17:57 | Zprávy
autor: PV

Cyklistické, běžecké, dětské a noční závody, kempování i koupání. Taková lákadla nabízí blížící se závod Segafredo Sahara Race, jenž se odehraje první srpnový víkend od 2. – 3. 8. 2019.

Hradec Králové: Výzva pouště. To je Segafredo Sahara Race
Foto: hradeckralove.org
Popisek: Pohled na historické náměstí v Hradci Králové

Akce Sahara Race, jež odstartuje druhou polovinu seriálu NOVA CUP 2019, se uskuteční ve starém pískovém lomu Marokánka nedaleko Hradce Králové. Písek však nebude jedinou výzvou, s níž se účastníci na trase závodu vypořádají. Cyklisté a běžci totiž navážou na dvanáct kilometrů trailů vedoucích v přilehlém lese podél potoka, kde budou přejezdy dřevěných lávek, písečné a štěrkové úseky, uměle vytvořené překážky, hravé sjezdy a výjezdy. Trať díky tomu připomíná populární závody cross country.

Cyklisté a běžci mohou vybírat z krátké a dlouhé trasy, pro sportovně založené rodiny jsou připraveny i týmy. Děti do 12 let se mohou zdarma zúčastnit dětských cyklistických závodů díky sponzorovi seriálu Chupa Chups.

Své využití bude mít i uměle vytvořená vodní plocha, kde se mohou návštěvníci zchladit nebo zrelaxovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jak omezit aktivisty?

Zdravím vás. Nevím, jestli to vidíte stejně, ale podle mě tu aktivisté všeho druhu vládnou pevnou rukou a zasahují do všeho, a to až nad míru. Ať jde o rodiny, školství, ale třeba i životní prostředí, dopravu prostě vše. Můj dotaz. Souhlasíte se mnou? A pokud ano, napadá vás řešení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Brno: Po skončení prací oživí Českou ulici nové stromy

22:05 Brno: Po skončení prací oživí Českou ulici nové stromy

Na Českou se po Novém roce vrátí stavbaři, aby pokračovali v budování nového kolektoru.