Jablonec nad Nisou: Křižovatka na Brandlu bude bezpečnější

27.06.2016 7:31 | Zprávy
autor: PV

Chodcům i řidičům se uleví na nebezpečné křižovatce Liberecká – U Nisy v Jablonci nad Nisou. Během léta zde dopravní podnik vybuduje plnohodnotné signalizační zařízení a také dva přechody pro chodce.

Jablonec nad Nisou: Křižovatka na Brandlu bude bezpečnější
Foto: mhdvmb.cz
Popisek: Jablonec nad Nisou

„V rámci loňské rekonstrukce tramvajové trati už byly položeny kabely, takže nevyskytne-li se nějaká nečekaná komplikace, mělo by k vybudování semaforů dojít rychle. Křížení vozovky a tramvaje je opravdu nebezpečné, všichni si oddychneme, až to bude hotové,“ říká náměstek Miloš Vele. Město Jablonec se na investici DPMLJ podílí 850 tisíci korunami. Celkové náklady jsou 1,7 milionu korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prachatice: Rekonstrukce bytových jader

22:41 Prachatice: Rekonstrukce bytových jader

Starosta Jan Bauer a místostarosta Jan Kotrba navštívili bytový dům v ulici Národní 1003, kde byla d…