Jablonec nad Nisou: Noční zákaz vstupu do Srnčího dolu trvá

14.10.2021 6:27 | Tisková zpráva
autor: PV

Od srpna je v noci zakázaný vstup do honitby v lokalitě Srnčí důl. Zákaz trvá do konce října. Magistrát vyzývá veřejnost, aby zákaz nepřekračovala, a hlavně, aby nezakládala černé skládky bioodpadu. Právě ony lákají černou zvěř k domům.

Jablonec nad Nisou: Noční zákaz vstupu do Srnčího dolu trvá
Foto: mhdvmb.cz
Popisek: Jablonec nad Nisou

Od začátku srpna je od 21 hodin zakázaný vstup do honitby v lokalitě Srnčí důl, kvůli přemnožení černé zvěře. Její počet se podle mysliveckého hospodáře honitby Rádlo Radka Novotného daří snižovat, přesto je třeba podle plánu ještě vytrvat do konce října.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Irena Němcová byl položen dotaz

EU

Upozorňujete, že EU má tendenci potlačovat suverenitu států. Podle mě mnohdy i svobodu lidí, kterým chce lézt do soukromí. O co přesně podle vás EU jde? A kdo to vše řídí? Hodně se mluví o tom, i vy to děláte, že EU dělá to či ono, ale kdo jmenovitě přesně? Ví se, kdo EU řídí a ovládá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Písek: Větší množství textilu lze odkládat na sběrné dvory

20:33 Písek: Větší množství textilu lze odkládat na sběrné dvory

Město Písek již řadu let zajišťuje sběr starého textilu prostřednictvím 29 sběrných nádob rozmístěný…