Jablonec nad Nisou: Strážníci testují nové mobilní kamery

07.10.2021 20:51 | Zprávy

Jablonecká městská policie (MP) rozšiřuje Městský kamerový dohlížecí systém (MKDS) o dvě nové moderní mobilní kamery, které mají samostatný zdroj napájení a jsou schopné monitorovat celé okolí díky otočnému objektivu.

Jablonec nad Nisou: Strážníci testují nové mobilní kamery
Foto: VolbyJablonec.cz
Popisek: Silueta Jablonce nad Nisou

Kamery byly pořízené s pomocí dotace MV ČR a vyšly na necelých 360 tisíc korun. Nyní je MP spouští ve zkušebním provozu. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Evropská unie si z našich peněz dělá bankomat

Souhlasím s tím, co tvrdíte, bohužel situace u nás je podle mě stejná. Stát podle mě není dobrý hospodář a nač u nás potřebujeme tolik politiků za takové peníze? Vždyť o řadě z vás není ani slyšet a řada z vás si práce poslance plete s cestovkou. Nebo to tak podle vás není?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Turnov představuje novou vizuální identitu

22:05 Turnov představuje novou vizuální identitu

Představujeme novou vizuální identitu a logo s odkazem k českému granátu, přírodnímu bohatství i cha…