Jablonec nad Nisou: Strom Václava Havla

06.10.2012 15:53 | Zprávy

Jablonečané věnovali památce Václava Havla lípu velkolistou v nově otevřeném Lesoparku Žižkův Vrch. K pojmenování stromu po prvním českém prezidentovi došlo při slavnostním otevření lesoparku ve středu 3. října 2012.

Jablonec nad Nisou: Strom Václava Havla
Foto: VolbyJablonec.cz
Popisek: Silueta Jablonce nad Nisou

Po smrti Václava Havla se na kancelář primátora obrátilo několik občanů s podnětem na pojmenování významné budovy či místa ve městě po bývalém prezidentovi.

„Jelikož přejmenování stávajících budov či ulic a míst ve městě by obyvatelům způsobilo nemalé komplikace například s výměnou dokladů v souvislosti se změnou adresy a nové komunikace v současné době ve městě nevznikají, snažili jsme se najít řešení. Lesopark nám jej poskytl,“ říká primátor města Petr Beitl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Hřib (Piráti): Posíláme Evropské komisi nové podklady ke střetu zájmů Agrofertu

Proč? Jestli se děje třeba něco nezákonného, proč neinformovat orgány v trestním řízení? Proč donášet EK? To je jako byste tvrdila, že nejsme suverénní stát, co si problémy neumí vyřešit sami. To je nám nějaké EU nadřízená?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlín: Město bude rozporovat návrh akcelerační oblasti pro vznik fotovoltaické elektrárny

11:32 Zlín: Město bude rozporovat návrh akcelerační oblasti pro vznik fotovoltaické elektrárny

Ministerstvo pro místní rozvoj v souvislosti s vymezováním akceleračních oblastí pro výstavbu fotovo…