Jablonec nad Nisou: Téměř čtyři stovky dětí usednou poprvé do lavic

30.08.2021 18:55 | Tisková zpráva
autor: PV

Ve středu 1. září začne školní rok a v některých jabloneckých školách přivítají prvňáčky také představitelé města. V Jablonci nad Nisou je pro školní rok 2021/2022 otevřeno 17 prvních tříd pro téměř čtyři stovky dětí.

Jablonec nad Nisou: Téměř čtyři stovky dětí usednou poprvé do lavic
Foto: Stavbarokulibereckehokraje.cz
Popisek: Rekonstrukce budovy Muzea skla a bižuterie, Jablonec nad Nisou

Primátor Jiří Čeřovský pozdraví děti v prvních třídách ZŠ Arbesova. Náměstek David Mánek, který má školství v gesci, přijde povzbudit prvňáky v ZŠ Mozartova, ekonomický náměstek Milan Kouřil zahájí školní rok v ZŠ Rychnovská a v jejím odloučeném pracovišti v Janáčkově ulici. A náměstek pro rozvoj města Petr Roubíček pomyslně odstartuje novou etapu života dětí v ZŠ Pivovarská.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Supervelmoc

Myslíte, že dnes ještě existuje supervelmoc? Považujete za supervelmoc Rusko nebo Čínu? A kdo je podle vás nyní nejsilnějším hráčem na světě a proč?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: Vybrané parkovné se vrací do ulic

10:23 Jihlava: Vybrané parkovné se vrací do ulic

Město letos do vylepšování ulic investuje 45 milionů korun. Vzniknou nová parkovací místa, opraví se…