Jablonec nad Nisou: V dosavadním systému prázdninového provozu školek se ani letos nic nemění

08.02.2020 12:20 | Zprávy

Jablonečtí radní projednali a schválili provoz mateřských škol o letních prázdninách, který se od roku 2018 nemění. Každá školka se stará o své děti první dva týdny v červenci a poslední dva týdny v srpnu.

Jablonec nad Nisou: V dosavadním systému prázdninového provozu školek se ani letos nic nemění
Foto: Stavbarokulibereckehokraje.cz
Popisek: Rekonstrukce budovy Muzea skla a bižuterie, Jablonec nad Nisou

V ostatní dny nahradí školky Prázdninové týdny s Vikýřem, na které město přispívá 300 korunami na týdenní pobyt dítěte. „Tento systém školkám vyhovuje, děti se nepřesouvají na neznámá místa a v každé školce je pět týdnů, kdy je možné provést řadu drobných oprav či rekonstrukcí. Navíc zaměstnanci mohou čerpat dovolenou,“ vysvětluje systém vedoucí oddělení školství Zdeňka Květová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Vylučujeme spolupráci s ANO, SPD a extremisty

A s ODS, kterou po vašem odchodu z vlády a vůbec po tom, jak se k vám Fiala zachoval spolupráci nevylučujete? Je teda pravda, že jste ODS kritizovali už kdysi a pak jste se s ní spřáhli, tak já nevím, jak vám rozumět?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hodonín: Studenti přijeli načerpat zkušenosti z přeshraniční partnerské spolupráce

22:42 Hodonín: Studenti přijeli načerpat zkušenosti z přeshraniční partnerské spolupráce

Na hodonínskou radnici zavítali v pondělí 8. září členové řešitelského týmu projektu Interreg CZ-SK …