Jablonec nad Nisou: Vitamíny jako poděkování

13.10.2020 9:15 | Zprávy
autor: PV

Přes mnohé složitosti město Jablonec nezapomíná na pečovatelky a pečovatele, kteří pomáhají těm nejzranitelnějším a nejohroženějším. I proto pro ně pracovníci s náměstkem primátora Davidem Mánkem připravili vitamínové balíčky. V těchto dnech je v rámci Týdne sociálních služeb náměstek distribuuje do jednotlivých zařízení.

Jablonec nad Nisou: Vitamíny jako poděkování
Foto: Stavbarokulibereckehokraje.cz
Popisek: Rekonstrukce budovy Muzea skla a bižuterie, Jablonec nad Nisou

„Celou aktivitou navazujeme na Ocenění jablonecké pečovatelky, které proběhlo v září v Městském divadle. Měli jsme pro pracovníky sociálních služeb připravený výlet, ten však momentálně z pochopitelných důvodů není možný. Protože si práce pečovatelek v této složité době vážíme, rozhodli jsme se pro ně připravit pozornost, kterou je balíček s vitamíny,“ vysvětluje Mánek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zajímáte si o problémy jiných skupin než mladých?

Co jste udělala třeba pro starší ročníky? Já mladým přeji jen to dobré, ale přijde mi, že se politici víc zajímají poslední době jen o ně, jako kdyby tu starší nebyli nebo nebyli důležití.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Žatec: Skatepark pod dohledem

22:41 Žatec: Skatepark pod dohledem

Bezpečnost, ochrana veřejného majetku a větší pocit jistoty pro návštěvníky. To jsou hlavní důvody, …