Jablonec nad Nisou poděkoval těm, které strávily léta mezi místními dětmi

23.06.2016 14:46 | Zprávy
autor: PV

Na oběd ke slavnostně prostřenému stolu pozvali primátor Petr Beitl a náměstek Pavel Svoboda ženy, které dětem a pedagogické profesi věnovaly většinu svého života a letošní školní rok pro ně byl mezi dětmi v mateřince či před školní tabulí poslední. Odcházejí totiž do důchodu.

Jablonec nad Nisou poděkoval těm, které strávily léta mezi místními dětmi
Foto: mhdvmb.cz
Popisek: Jablonec nad Nisou

„Poděkování za vaši celoživotní práci pro Jablonec a jablonecké děti je to nejmenší, co pro vás můžeme udělat. Vážím si vaší práce a věřím, že si nadcházející životní etapu užijete ve zdraví a v pohodě. Děkuji vám a přeji vám jen to nejlepší,“ uvedl poděkováním oficiální část oběda primátor Petr Beitl. Spolu s Pavlem Svobodou pak postupně předali dámám, jimž by nikdo důchodový věk nehádal, květinu a dárek v podobě knihy o Jablonci. „A je to tady, dvojka z ruštiny,“ smál se Pavel Svoboda, když předával růži své bývalé učitelce Věře Hamáčkové a oficiální část pozvolna přešla do neformální uvolněné atmosféry.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Příspěvky z EU na ukrajince

JAK JE MOŽNÉ, ŽE ČR NEDOSTÁVÁ Z EU PŘÍSPĚVKY NA UKRAJINCE TAK JAKO ZÁPAD EVROPY NA IMIGRANTY

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sokolov: Třetí místo v soutěži Stavby Karlovarského kraje

10:44 Sokolov: Třetí místo v soutěži Stavby Karlovarského kraje

Revitalizace vstupní části Hornického domu v Sokolově získala třetí místo v odborném hodnocení porot…