Jaroměř: Hokejisté pomohli přírodě

15.06.2020 11:13 | Zprávy
autor: PV

Hokejisté Jaroměře si zpestřili letní přípravu. Místo hokejek vzali do ruky hrábě a vidle a pomohli s pohrabáním a naložením posečené trávy.

Jaroměř: Hokejisté pomohli přírodě
Foto: Jaromer-josefov.cz
Popisek: Jaroměř

„Jsme rádi, že jsme se do této akce mohli zapojit. Město nás dlouhodobě podporuje a my mu to takto můžeme aspoň trochu vrátit. Pokud bude možné pomoci i v budoucnu, zase rádi přijdeme,“ slibuje trenér HC Jaroměř Marek Mach. Hokejový klub vypravil v sobotu 13. června na severní svahy Josefova patnáct brigádníků. S hrabáním a nakládáním sena pro zvířata jim pomáhali ochránci přírody ze skupiny JARO Jaroměř a také mladí ekologové z místního oddílu Puštíci. „Jsem z toho nadšený, myslím, že i hokejistům to něco dá. Poznali, že letní příprava se dá dělat i jinak, než byli zvyklí. Společně jsme se zapotili, odvedli kus práce, je to hrozně fajn,“ pochvaloval si starosta města Josef Horáček, který se také chopil náčiní a navíc připravil pro účastníky brigády občerstvení. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co by EU měla z toho, kdyby nás zatáhla do války?

Vy tvrdíte, že se o to pokouší. Proč by to dělala? A k té mírové iniciativě Trupma. Podle vás je jeho návrh vůči Ukrajině spravedlivý? Nezohledňuje jen zájmy USA a Ruska?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Frýdek-Místek: Město navyšuje počet terénních pracovníků Renarkonu

11:17 Frýdek-Místek: Město navyšuje počet terénních pracovníků Renarkonu

Frýdek-Místek pokračuje v posilování preventivních opatření, která mají snížit rizikové chování a zv…