„Stavba je z naší strany připravena a peníze jsou alokovány v městském rozpočtu. Projektová dokumentace je hotová, je vydáno stavební povolení. Čeká se pouze na zpracování přeložek ČEZu, bez kterých se stavba nedá provést. Bohužel to nejsme i přes urgence schopni časově ovlivnit, přeložky si tato firma projektuje i provádí sama,“ vysvětlil Jiří Uher, vedoucí oddělení investic. Výběrové řízení se vyhlásí hned poté, co bude znám termín provedení přeložek energetické společnosti. „Samotnou realizaci v tuto chvíli již nic neohrozí, jde pouze o to, jestli to stihneme ještě letos, nebo začneme příští rok na jaře,“ dodal Jiří Uher.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


