Jičín: Budova úřadu se dočká dílčích oprav, obnovena bude výpočetní technika

16.10.2019 10:51 | Zprávy
autor: PV

Rada schválila tři vítěze veřejných zakázek. Dvě z nich se týkají rekonstrukce vybraných částí městského úřadu. Oba předměty zakázek – toalety v prvním patře a západní fasáda budovy – byly vybrány s ohledem na jejich špatný stav. A v rámci postupné obnovy výpočetní techniky bude zakoupeno 15 počítačů.

Jičín: Budova úřadu se dočká dílčích oprav, obnovena bude výpočetní technika
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jičín

Během letošního podzimu budou zrekonstruovány pánské toalety v 1. patře Městského úřadu na Žižkově náměstí. Práce zajistí firma NADOZ s.r.o. z Nové Paky, která ve veřejné zakázce nabídla cenu 262 571,32 Kč bez DPH. Termín dokončení je stanoven na 13. prosince 2019. Pánské toalety jsou nejen ve špatném stavu, navíc jsou z části nefunkční a v nedávné minulosti došlo k havárii.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Alkohol

Tvrdíte, že k tomu, aby poslanci nepili ve sněmovně alkohol, nepotřebujete zákon. Opravdu? Můžete se zaručit, že ho někteří ve sněmovně nepijí? A proč je tam vůbec dostupný? V normální práci to není. Proč by to mělo být ve sněmovně jinak? Taťána

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České Budějovice: V Haklových Dvorech pokračuje výstavba kanalizace

7:42 České Budějovice: V Haklových Dvorech pokračuje výstavba kanalizace

Rozsáhlá investiční akce zahrnuje vybudování nové kanalizační a vodovodní infrastruktury i obnovu mí…