Jihlava: O víkendu jsme přivítali stého dobrovolníka, včera přišel sto sedmnáctý

24.03.2020 19:33 | Zprávy
autor: PV

Zájem o pomoc potřebným narostl včera už na 117 lidí. O víkendu městské dobrovolnické centrum přivítalo stého zájemce. Osobně mu poděkovala primátorka a nezapomněla ani na ostatní. „Je krásné, že se tolik lidí v době striktních opatření nezdráhá nabídnout pomoc každému, kdo ji potřebuje. Svědčí to o tom, že žijeme v solidární společnosti, a když chceme, dokážeme si navzájem pomáhat,“ řekla primátorka Karolína Koubová.

Jihlava: O víkendu jsme přivítali stého dobrovolníka, včera přišel sto sedmnáctý
Foto: Archiv
Popisek: Jihlava

Stou dobrovolnicí je Jana Paulátová z Jihlavy, která společně s českou kulturistkou Věrou Mikulcovou provozuje fitnescentrum. To musí být v nynějších dnech také zavřené a proto se Paulátová rozhodla, že svoje síly nasměruje k lidem v nouzi skrze dobrovolnické koordinační centrum fungující v dočasně pozastaveném turistickém informačním centru na jihlavském magistrátu. „V naší firmě se různé formě pomoci potřebným věnujeme již dlouho a pravidelně,“ uvedla Paulátová. „Považuji to za zcela přirozené a normální,“ doplnila na otázku, proč se rozhodla přihlásit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Výhružky

To jste myslel vážně, že za to, že lidé nevítali vaše ministry na festivalu s potleskem a nadšením, zrušíte festivalu dotace? To mi přijde fakt už dost za hranou všeho. To budete dávat dotace, které jsou z peněz nás všech, jen těm, co vám budou pochlebovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Opava: Prostor za Slezankou vydává svá tajemství

22:09 Opava: Prostor za Slezankou vydává svá tajemství

S velkým očekáváním i nadějí byl na začátku května zahájen zjišťovací záchranný archeologický výzkum…