Jihlava: Přijďte ochránit město před loupeživým rytířem

27.02.2023 13:55 | Tisková zpráva

Po úspěšném loňském prvním ročníku se do Jihlavy znovu vrací hra pro celou rodinu – Kapří den. Odehraje se v okolí jihlavské Brány Matky Boží, a to v sobotu 4. března od 13 do 18 hodin.

Jihlava: Přijďte ochránit město před loupeživým rytířem
Foto: Archiv
Popisek: Jihlava

Přijďte ochránit Jihlavu před loupeživým rytířem Zikmundem a jeho poskoky. Po roce se do krajského města znovu vrací hra Kapří den (více ZDE). Pro malé i velké začíná vyzvednutím herní kartičky v Bráně Matky Boží. Poté musí soutěžící projít stanoviště a získat razítka. „Ve hře budete troubit na celou Jihlavu, plížit se do tábora útočníků, dobývat a přelézat hradby, bojovat meči s rytířem, lovit kapry a mnoho dalšího,“ láká na akci Vojta Kolář z Brány Jihlavy, která akci pořádá. „Za splnění všech úkolů obdržíte sladkou odměnu a odevzdáním herní karty na turistickém informačním centru se dostanete do slosování o plyšového kapra a další dárky,“ dodal.

Vyhřívaný stan a rybí speciality

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Dotace

Jestli někomu byly dotace vyplaceny neoprávněně, neměl by za to nést také ten, kdo vyplacení schválil odpovědnost? Proč tohle nikdo neřeší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomouc: Sportimáček podpoří děti v pravidelném pohybu

22:42 Olomouc: Sportimáček podpoří děti v pravidelném pohybu

Zvýšit pohybovou aktivitu dětí ještě v předškolním věku. To je cílem projektu, který společně podpoř…