Jihlava: Primátorka poděkovala záchranářům, hasičům a policistům

11.05.2019 11:42 | Zprávy

Vedení města se setkalo se členy IZS, kteří zasahovali při dopravní nehodě mezi Jihlavou a Helenínem.

Jihlava: Primátorka poděkovala záchranářům, hasičům a policistům
Foto: Archiv
Popisek: Jihlava

Primátorka Jihlavy Karolína Koubová se setkala se členy Integrovaného záchranného systému, kteří zasahovali při tragické nehodě na silnici II/602 mezi Jihlavou a místní částí Helenín.

Zde se na konci dubna střetlo osobní auto s nákladním. Dvě osoby, včetně jednoho dítěte, svým zraněním na místě podlehli, těžce zraněnou ženu museli zdravotníci letecky transportovat do nemocnice v Brně. Další dva spolujezdce z osobního auta zdravotnická záchranná služba převezla k ošetření do Nemocnice Jihlava.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Svoboda

Kde byla vaše obhajoba svobody, konkrétně slova, když jste vypínali weby nebo útočili na ty, co kritizovali třeba vaši vládu, minimálně jste o nich mluvili dost nelichotivě. A co třeba teprve Foltýn a celý ten váš boj proti ,,dezinformacím?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kopřivnice: O Vánocích začne opět jezdit skibus Beskydy

7:17 Kopřivnice: O Vánocích začne opět jezdit skibus Beskydy

Lyžaři i turisté z Kopřivnice budou moci vyrazit do hor pohodlně a bez přestupů.