Jihlava: Řidič pomohl starší ženě, cestující mu děkují

24.07.2024 10:28 | Tisková zpráva
autor: PV

Na Dopravní podnik města Jihlavy dorazila poděkování od cestujících. Určená jsou Martinu Kalábovi. Řidič pondělní linky G poskytl první pomoc ženě, která upadla u přechodu v ulici Žižkova.

Jihlava: Řidič pomohl starší ženě, cestující mu děkují
Foto: Archiv
Popisek: Jihlava

Dobrý den, pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vašemu zaměstnanci, řidiči Dopravního podniku města Jihlavy panu Kalábovi, který dne 22. července 2024 na lince "G" u zastávky Fibichova kolem 10 hodiny poskytl první pomoc paní, která zkolabovala u přechodu v ulici Žižkova. Zastavil autobus, omluvil se cestujícím a zajistil RZS Kraje Vysočina a dále se o paní staral až do příjezdu zdravotníků. Veškerou činnost prováděl profesionálně, a proto bych mu za to chtěla poděkovat.

S pozdravem Jana Č.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Neměl snad pravdu?

Pane poslanče, můžete mi sdělit, v čem neměl pan Okamura ve svém projevu pravdu? To chceme stále zavírat oči před realitou? Michal Prášek

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Cheb: Starosta Jan Vrba ocenil tři významné osobnosti

22:08 Cheb: Starosta Jan Vrba ocenil tři významné osobnosti

Hlavní sál Kulturního centra Svoboda se ve čtvrtek zaplnil osobnostmi města i okolního regionu. Kona…