Jihlava: Vytvořme si vánoční atmosféru v ulicích

27.11.2020 21:23

Statutární město Jihlava zahajuje Vánoční putování, aneb vytvořme si vánoční Jihlavu. V sobotu 28. listopadu, před první adventní nedělí, odstartuje soutěž pro všechny Jihlavany o nejhezčí vánoční výzdobu. Soutěž bude probíhat na sociálních sítích města, nejúspěšnější příspěvky zveřejníme také v novoročním vydání magazínu Ježkovy oči.

Jihlava: Vytvořme si vánoční atmosféru v ulicích
Foto: Archiv
Popisek: Jihlava

Jihlava reaguje na současnou situaci, která si vyžádala zrušení všech kulturních akcí. Vyhlásilo soutěž, při které vyzývá Jihlavany, aby nazdobili své domy, balkony, zahrady či předzahrádky vánoční výzdobou, třeba podobně jako loni na ulici Leoše Janáčka (viz foto). Soutěžící mohou vyhrát hlavní cenu v podobě exkluzivní limitované edice jihlavských batohů a navíc všem Jihlavanům nadělí krásně ozdobené město vyzývající k Vánočnímu putování.

Anketa

Jste pro otevření obchodů a restaurací?

59%
41%
hlasovalo: 21525 lidí

Na Masarykově náměstí bude o letošních Vánocích chybět kluziště i kulturní program. Přestože se veškerý společenský život zastavil, atmosféru Vánoc si můžeme ve městě vytvořit vlastními silami – stačí se zapojit do tvůrčí fotografické soutěže Vánoční putování a ještě k tomu vyhrát spousty cen.

Soutěž bude probíhat na facebookovém profilu Město Jihlava dvakrát týdně od 28. listopadu až do vánočních svátků. Vždy každou sobotu a středu bude na zmíněné stránce zveřejněn soutěžní příspěvek s aktuální výhrou, do jehož komentářů budou soutěžící moci zveřejňovat fotografie své výzdoby a zapojit se tak do soutěže.

Každé kolo vyhraje ten, kdo bude mít nejvíce označení „To se mi líbí“. V dalším kole budou hlasující na sociálních sítích vybírat jednu nejkrásnější výzdobu z předchozích výherních. Pravidla soutěže společně s fotogalerií zaslaných obrázků najdete ZDE v rubrice Vánoční putování.

„Už se těším, až se projdu po městě a pocítím díky soutěži tu pravou vánoční atmosféru. Pouze prosíme všechny zúčastněné, aby neničili cizí majetek a byli ohleduplní ke svým sousedům. Společně to zvládneme a společně bychom si ty Vánoce mohli i v této době udělat opravdu krásné,“ vyjádřila primátorka města Karolína Koubová.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kopřivnice: Stavební práce v centru zpomalily

13:55 Kopřivnice: Stavební práce v centru zpomalily

Revitalizace kopřivnického centra v posledních dnech výrazně zpomalila. Důvodem jsou administrativní…