Jihlava v pohybu – Evropský týden mobility

14.09.2016 20:52 | Zprávy

Jihlavu čeká skutečně pestrý Evropský týden mobility. Na své si přijdou ti, kdo si rádi užívají společenského života v ulicích, i ti, kdo se rádi hýbou.

Jihlava v pohybu – Evropský týden mobility
Foto: Archiv
Popisek: Jihlava

Už v pátek proběhne městem Jihlavská hodinovka, patnáctý závod v rámci Běžce Vysočiny. V sobotu bude ve městě probíhat sousedská slavnost pro rodiny Zažít město jinak, z Českého mlýna odpoledne vyjdou příznivci chůze nordic walking, den uzavře po setmění lampionový průvod po hradbách.

V neděli odpoledne se můžete vypravit na komentovanou procházku po Staré plovárně, vypravit se do Dopravního podniku na den otevřených dveří, nebo si prohlédnout torzo vůbec první jihlavské tramvaje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Chápu vás dobře, že byste podruhé vstoupili do stejné řeky a šly do vlády s ODS?

Po tom všem, co o ní tvrdíte, že jsou to kmotři? A proč se vlastně po volbách vůbec nerespektuje vůle občanů, proč podle vás nemá šanci být premiér ten, kdo volby vyhraje? Babiše volit nebudu, ale přijde mi, že jsou stejně volby zbytečné, že si to vy politici pak stejně zařídíte po svém

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ostravský magistrát je nejpřívětivějším úřadem v Moravskoslezském kraji

22:11 Ostravský magistrát je nejpřívětivějším úřadem v Moravskoslezském kraji

Statutární město Ostrava uspělo v 10. ročníku soutěže Přívětivý úřad a již posedmé za sebou dosáhlo …