Jindřichův Hradec: V Dělnické ulici se bude rekonstruovat vodovod a kanalizace

10.04.2016 20:39 | Zprávy

Město Jindřichův Hradec upozorňuje občany, že od 11. dubna 2016 bude zahájená rekonstrukce kanalizačního sběrače a vodovodního řadu v ulici Dělnická.

Jindřichův Hradec: V Dělnické ulici se bude rekonstruovat vodovod a kanalizace
Foto: Pocasi-volary.cz
Popisek: Letecký pohled na Jindřichův Hradec

Realizaci stavby bude zajišťovat firma Jindřichohradecké montáže a bude probíhat v několika etapách. Ukončení je plánované na polovinu června 2016.

V době realizace stavby bude omezený přístup pro vozidla k jednotlivým nemovitostem s tím, že přístup bude možný po dohodě s realizační firmou a jejich zástupcem v návaznosti na stavební činnost v místě stavby.

V této souvislosti upozorňujeme úplnou uzavírku:

Přesné označení uzavírky podle místopisného průběhu:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Vážený pane poslanče

snaha vypovědět či přeprodat F-35 z programového prohlášení vypadla, proč? Vy s tím souhlasíte? Petr Kryl

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Litomyšl: UNESCO místa mají otevřeno celoročně

19:06 Litomyšl: UNESCO místa mají otevřeno celoročně

Již podruhé se k celoročně otevřeným památkám připojí i Státní zámek Litomyšl.