K návštěvě České Lípy stačí turistům mobil

15.02.2017 9:15

S chytrým telefonem se turista zorientuje v České Lípě lépe než s mapou. Česká Lípa se připojila do skupiny 43 progresivních měst, která nabízejí moderní způsob, jak si naplánovat návštěvu nebo získat důležité informace z úřadu díky mobilní aplikaci.

K návštěvě České Lípy stačí turistům mobil
Foto: ceska-lipa.info
Popisek: Česká Lípa
reklama

V mobilní aplikaci inCity uživatel najde informace o akcích a aktualitách ve městě, dozví se o městských službách (př. likvidace odpadu), o práci městského úřadu (př. úřední deska a životní situace), najde tu tipy na kulturní a sportovní vyžití a důležité kontakty (př. MP, Policie ČR a lékařská pohotovost). Turisté jistě ocení informace z oblasti cestovního ruchu – vyberou si památky a zajímavosti města, naleznou tu kontakty na ubytování, stravování a Městské informační centrum. Výhodou aplikace je propojení na mapu. Mobil naviguje - ukáže trasu, počet minut a metrů do zvoleného cíle. Obsah aplikace bude průběžně aktualizován.

Aplikace inCity je dostupná pro obě nejrozšířenější platformy: pro Android na Google Play a pro iOS (Apple) na App Store, případně přes odkaz na http://www.incity.cz. Aplikace je ke stažení zdarma.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vyškov: Zastupitelé schválili investiční záměr na obnovu Nového zámku

10:41 Vyškov: Zastupitelé schválili investiční záměr na obnovu Nového zámku

Zastupitelé Vyškova v minulém roce velkou většinou hlasů rozhodli o tom, že město nechá vypracovat r…