Karlovy Vary: Příběh jednoho hradu jako dárek pro seniory

30.08.2021 20:47 | Tisková zpráva

I v letošním roce se karlovarští senioři dočkají dárku v podobě divadelního představení. Den seniorů v pátek 1. října tak mohou oslavit v Karlovarském městském divadle ve společnosti protagonistů bulvární komedie „Příběh jednoho hradu“.

Karlovy Vary: Příběh jednoho hradu jako dárek pro seniory
Foto: mmkv.cz
Popisek: Karlovy Vary

Vstupenky za zvýhodněnou cenu 100 korun budou v předprodeji v pokladně Karlovarského městského divadla a bude možné je zakoupit (rezervovat) pouze osobně od 2. září od 12 hodin. Objednávky od organizací přijímá divadlo ve stejném termínu také na pokladně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bohumín poslal opuštěná kola z cykloboxů dětem do Afriky

11:17 Bohumín poslal opuštěná kola z cykloboxů dětem do Afriky

Kola, která zůstala v cykloboxech naproti vlakovému nádraží, pomohou dětem v Africe.