V doprovodu Čestmíra Bruštíka, 1. náměstka primátora města, navštívila malajská delegace sklářskou huť manufaktury Moser, v lázeňské části pak Vřídlo a Mlýnskou kolonádu. Abu Zahar Ujang s manželkou ochutnali karlovarské prameny a zajímali se o historické i současné využití termálních pramenů pro léčbu. Delegaci provází také velvyslankyně Malajsie v ČR Nadzirah Binti Osman, v delegaci byli zastoupeni i malajští podnikatelé z oboru stavebnictví. Po pracovním obědě se delegace krátce před druhou hodinou odpolední vydala na zpáteční cestu do Prahy.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


