Kroměříž: Město dokončilo opravu technologie chlazení na zimním stadionu

18.08.2020 18:12 | Zprávy
autor: PV

Kroměřížská radnice dokončila opravu technologie chlazení na zimním stadionu. Postarali se o to pracovníci společnosti ENERGO CHOCEŇ. Náklady činí 36,3 milionu korun, téměř osm milionů korun město získá jako dotaci ze Státního fondu životního prostředí.

Kroměříž: Město dokončilo opravu technologie chlazení na zimním stadionu
Foto: Kroměříž
Popisek: Kroměříž

„Jedná se o jednu z největších investic v letošním roce. Jde také o první velkou investici do sportovišť ve městě za poslední léta. Další připravujeme,“ uvedl starosta Jaroslav Němec.

Oprava byla plánována tak, aby neohrozila začátek hokejové sezony. „Těší mě, že se to povedlo a že tento týden již na ledě vyrobeném novou technologií bruslí mladí hokejisté,“ řekl místostarosta Karel Holík.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Dotace

Pane Babiši, proč se nevzdáte čerpání všech dotací? Jste jedním z nejbohatších lidí u nás, podle mě je vůbec nepotřebujete.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kopřivnice: Den otců zpestří Hrátky s tátou a tatrou

22:09 Kopřivnice: Den otců zpestří Hrátky s tátou a tatrou

Na den otců, tedy v neděli 21. června, se uskuteční pátý ročník akce Hrátky s tátou a tatrou.