Liberec: Končí oprava tramvajové trati u nádraží

05.06.2016 21:21 | Zprávy
autor: PV

Od pondělí 6. června řidiči i cestující MHD znovu projedou kolem vlakového nádraží. Končí totiž rekonstrukce tramvajové trati na křižovatce ulic Žitavská, 1. Máje a Nákladní.

Liberec: Končí oprava tramvajové trati u nádraží
Foto: liberecky-kraj.cz
Popisek: Liberec

Stavební práce se podle všeho stihnou v plánovaném termínu 44 dní a křižovatka by tak měla být průjezdná nejpozději v pondělí 6. června. I po jejím otevření budou probíhat drobné dokončovací práce. Například instalace nového LED osvětlení by měla být realizována o prázdninách, v červenci. Na „svůj čas“ si budou muset počkat i kovové části zábradlí, které nelze natírat při vysoké prašnosti v místě rekonstrukce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Žatec: Skatepark pod dohledem

22:41 Žatec: Skatepark pod dohledem

Bezpečnost, ochrana veřejného majetku a větší pocit jistoty pro návštěvníky. To jsou hlavní důvody, …