Liberec: Mistrovství ČR v požárním sportu dorostu

10.07.2024 13:37 | Tisková zpráva

Reprezentantka Liberce nechyběla na Mistrovství ČR v požárním sportu dorostu jednotlivců, které se konalo 1. 7. 2024 v Písku.

Liberec: Mistrovství ČR v požárním sportu dorostu
Foto: liberecky-kraj.cz
Popisek: Liberec

Za Liberecký kraj si svůj postup vybojovala Vendula Chlomková ze Sboru dobrovolných hasičů Vesec. Letošní konkurence byla v porovnání s minulými ročníky velmi silná což, potvrzuje i to, že v průběhu mistrovství padlo celkem pět národních rekordů.

Soutěž se skládá ze dvou disciplín - Běhu na 100m s překážkami a běhu na 100m s PHP. V první disciplíně Vendy chybělo štěstí, ale i přes spadlé hadice nakonec zaběhla hezkou "devatenáctku" a brala 10. místo. V druhé disciplíně se jí dařilo o poznání lépe a nakonec s osobním rekordem 18,30 obsadila místo sedmé. Celkově se Vendy umístila na desáté příčce a pátou účastí na MČR se tak se ctí rozloučila s kategorií dorostu.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Spokojenost???

Dobrý den, pane vícepremiére, chci se zeptat: 1) Zda jste spokojen s dosavadním působení ve vládě? 2) v mainstreamovych médiích (nebudu jmenovat) vyšel článek, že zakládající člen pirátské strany opouští Vaší stranu, převážně z důvodu, že Vám jde pouze o omlouvám se za tento náš "vesnický" výraz o...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomouc: Lidí bez domova nepřibývá. Nástroje k řešení problematických lokalit jsou však omezené

16:31 Olomouc: Lidí bez domova nepřibývá. Nástroje k řešení problematických lokalit jsou však omezené

Na sociálních sítích se v posledních dnech objevila řada příspěvků o lidech bez domova, kteří posedá…