Festival se uskuteční v pátek 27. srpna 2021 na náměstí Dr. E. Beneše v Liberci od 15 do 18 hodin. „Těší mne, že můžeme festival uspořádat již podesáté a že se do projektu zapojuje stále více partnerů, kteří ho podporují. Přibývá také cizineckých komunit, které vidí smysluplnost a potřebnost prezentovat svoji kulturu a zvyky, byť tu s námi žijí již řadu let. Věřím, že to je cesta k vzájemnému pochopení, zvlášť v této neklidné době,“ říká ředitel Kontaktu Michael Dufek.
Festival spolupořádá Komunitní středisko Kontakt a Centrum na podporu integrace cizinců v Libereckém kraji ve spolupráci s Technickou univerzitou a Centrem pro integraci cizinců za finanční podpory Libereckého kraje a města Liberce. Akci svojí účastí podpoří také náměstci hejtmana Petr Tulpa a Dan Ramzer a náměstek primátora Ivan Langr.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
FactChecking BETA
Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.